1791. a Kadrina mõis on saanud tänaseks uue hingamise.  Tartumaal,  Kadrina külas asuv külalistemaja Kadrina mõis on  13 toaga hubane ja kodune külalistemaja. Majutus mõisas 48le, kämpingutes 16le, telkimine, autokaravanid.   Seminariruum 50le, saunakompleks, stiilne rustikaalne peoruum Pullitall kuni 120le. Toitlustus ettetellimisel. Puhkuse sisustus Peipsi peal.         
Asume 50 km Tartust ja 2 km Peipsist.

2023.a. suveks saame pakkuda tänu Leader abile ainulaadset majutust kuppeltelgis.
2023 a. märts soetasime tänud Leader abile proffesionaalsed koristusvahendid AS Stokker ist. 
2022. a. novembris alustasime Leader toel mõisasse ulatusliku maakütte süsteemi projektiga. Paigaldame mõisa 3-le korrusele radiaatorid. Tänu sellele loodame saada kogu mõisa aastaringselt kasutusse, ära jääb 15 küttekolde puudega kütmise vajadus ja  ühtlane ning stabiilne soe on pidevalt majas olemas.

KADRINA MÕISA AJALUGU 
Kadrina mõis ( Hohensee, Catharinenhof ) loodi 1791 a, mil ta eraldati Ranna mõisast. Mõisa esimesteks omanikeks olid von Adlerpflugid. Hiljem kuulus mõis nii von Pahlenite, von Braschide, von Ewerside kui ka von Rothide aadliperekondadele. Mõisa viimaseks omanikuks enne 1919 a võõrandamist oli Johann von Stryk. Hoone ise on ehitatud 1773 a. Katariina II käsul. Säilinud on ka mõned kõrvalhooned. Peahoone on ühekorruseline ja lihtne kelpkatusega kivihoone.
Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.