1791. aastal ehitatud Kadrina mõis on saanud tänaseks uue hingamise perenaise Aivi ja peremees Taavi käte
all.  Põhja-Tartumaal,  Kadrina külas asuv külalistemaja Kadrina mõis on  19 toaga hubane ja kodune külalistemaja, mille tõeliseks uhkuseks on võlvitud lagedega keldrikorrusel asuvad saunad ja lõõgastusruumid. Külalistemaja sobib nii pulmadeks, seminarideks kui oodatud on piirkonda avastavad külalised

Toitlustust pakub külalistemaja ette tellimisel. Soovi korral teeme catering-teenust ka mõisast väljapoole. 
Pererahvas pakub soojal ajal ka seiklust Peipsi peal. Soovi korral saab ette tellida puunikerdamise töötoa (vaata ka puukujurid.ee) või hoopis loodusmatka meie kandi loodusgiidi Vahur Sepaga.

Kadrina Mõisa külalistemaja asub 50 km kaugusel Tartust ning 193 km kaugusele jääb Tallinn. 
Muide, Peipsi järveni on mõisast vaid kaks kilomeetrit!
KADRINA MÕISA AJALUGU 
Kadrina mõis ( Hohensee, Catharinenhof ) loodi 1791 a, mil ta eraldati Ranna mõisast. Mõisa esimesteks omanikeks olid von Adlerpflugid. Hiljem kuulus mõis nii von Pahlenite, von Braschide, von Ewerside kui ka von Rothide aadliperekondadele. Mõisa viimaseks omanikuks enne 1919 a võõrandamist oli Johann von Stryk. Hoone ise on ehitatud 1773 a. Katariina II käsul. Säilinud on ka mõned kõrvalhooned. Peahoone on ühekorruseline ja lihtne kelpkatusega puithoone.

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.
Aitäh LEADER programmile:
  • 2024.a. suveks saame pakkuda tänu Leader abile ainulaadset majutust kuppeltelgis.
  • 2023 a. märts soetasime tänud Leader abile professionaalsed koristusvahendid AS-st Stokker.
  • 2022. a. novembris alustasime Leader toel mõisasse ulatusliku maakütte süsteemi loomisega. Paigaldasime mõisa kolmele korrusele radiaatorid, nii saime kogu mõisa aastaringselt kasutusse, ära jäi 15 küttekolde puudega kütmise vajadus.