Kadrina mõisa adrenaliinilaenutusest saad omale meeldejääva suvepäeva!

Naudi kaatrimatka, hulla erinevate atraktsioonidega kaatri taga või saa osa meeldejäävast kalastuspäevast Peipsil.

Kalatusreisile saab korraga kuni 8 inimest, sest nii palju mahutab paat.

Lõbusalt aega veetma mahub aga enam rahvast, saab ju vahetustega adrenaliini pakkuvaid tegevusi teha. Vee peal saab paadi taha panna kõiksugu lõbusaid atraktsioone: alustades salvo kelgust, lõpetades langevarjuga ja kõik see pakub lõbusat meelelahutust. Miks mitte proovida veesuuska ja veelauda, mis on ääretult lihtne ära õppida igal inimesel ning vahelduseks teha paar lõbusat tiiru banaani või sumoga.

Adrenaliinilaenutuse poolt veelõbude atraktsioonid, kalipsod ja ohutusvahendid. Külaliste poolt proovimislust, hea tuju ja julge pealehakkamine. 

Peipsi Safari: safari kujutab endast lühikest kruiisi Peipsi järvel, kokkuleppelise kestvusega. Stardime ja finisheerume kliendile sobivas sadamas. Lühisafari on hea võimalus nautida järvelt Peipsi kaldapanoraame, päikesetõuse ja - loojanguid ning uudistada lähedalt suuremaid kalalaevu. Nautida Kallaste punaseid liivakaljusid, külastada Piirissaart või tutvuda vanade viikingite rüüsteretke teega mida mööda muistsed sõdalased mööda Peipsit seilasid.

Adrenaliini elamused Peipsil: Paadi järele saame panna suusad, laua (wakeboardi), sumo rulli, banaani, diivani või tuubi.. nalja nabani ning meenutusi kauemaks.

HinnadEUR (2024)
Safarid alates100 € tund
Atraktsioonid alates100 € tund
Kalapüük Peipsilhind kokkuleppel